Новітні сервіси у сфері державної реєстрації актів цивільного стану успішно крокують Корсунщиною – КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ СЬОГОДНІ

Новітні сервіси у сфері державної реєстрації актів цивільного стану успішно крокують Корсунщиною

Корсунь-Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану нагадує, що у відділі прдовжують діяти новітні сервіси Мін’юсту, які наближують адміністративні послуги до громадян, дають можливість подавати зяви, отримувати роз’яснення з питань державної реєстрації без відвідування відділу та підвищують довіру до документів, які видаються компетентними органами України.

Повідомляє сайт КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКЙ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Корсунь-Шевченківського району.

До відділу можна подати заяву у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет. Прийом заяв на державну реєстрацію актів цивільного стану в режимі он-лайн здійснюється через веб-портал « Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».
Завдяки реалізації цього проекту громадяни мають можливість не виходячи з дому:
– подати заяви у сфері державної реєстрації актів цивільного стану;
– оплатити послуги відділу державної реєстрації актів цивільного стану з використанням; платіжних систем у режимі он-лайн;
– здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних для громадян дати та часу;
– отримати консультації працівників відділу державної реєстрації актів цивільного стану за результатами розгляду надісланих через веб-портал заяв або звернень.
Для отримання документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян повторно, необхідно використовувати «Он-лайн будинок юстиції». Задля зручності користувачів на порталі сервісу розміщена інструкція з отримання кожної запропонованої послуги, а також є опція «Залишити відгук».
Громадяни Корсунь-Шевченківського району також мають можливість використовувати електронний сервіс проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України і призначених для використання на території інших держав.
Плата за надання послуг з проставлення апостиля для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства – 51 грн. за один документ.
Від унесення плати звільняються інваліди 1-ої і 2-ої груп, інваліди Великої Вітчизняної війни, громадяни, які належать до першої категорії потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи та діти- сироти у разі проставлення апостиля на документах, що стосується безпосередньо цих громадян.
Також нагадуємо про можливість державної реєстрації народження та отримання свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому відділенні Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні. Так, починаючи з 01.01.2017 року, цією послугою скористалися 86 молодих мам. Також, під час прийому документів громадянам ромської національної меншини постійно наголошується про необхідність державної реєстрації народження їх дітей.
За бажанням батьків чи одного з них, документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, як у відділі ДРАЦС, так і в пологовому відділенні. Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, батьки дитини, усиновлювачі або інші законні представники дитини подають:
-заяву про реєстрацію місця проживання малолітної дитини за формою;
-свідоцтво про народження;
-квитанцію про сплату адміністративного збору.
У випадку реєстрації новонародженої дитини згідно ч. 1 статті 135 Сімейного кодексу України, надається Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження згідно частини 1 статті 135 Сімейного кодексу України.
Отже, Корсунь-Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області ще раз наголошує, що сервіси Міністерства юстиції України – це доступно, зручно та швидко для кожного громадянина України.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*