Майже 9 тисяч родин переселенців проживають на Черкащині – КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ СЬОГОДНІ

Майже 9 тисяч родин переселенців проживають на Черкащині

Нині в області перебуває більше 14 тисяч внутрішньо переміщених осіб – майже 9 тисяч родини. Про це інформує Черкаський обласний контактний центр. Між тим, на території області нині проживає 1 663 дитини з родин ВПО.  Упродовж 2015-2017 рр. оздоровлено 1 434 дитини. А за весь час на Черкащині народилося 214 дітей внутрішньо-переміщених осіб, про це пишуть ЧЕРКАСИ СЬОГОДНІ з посиланням на Черкаську ОДА.

За сприяння Черкаського обласного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді всебічну психологічну підтримку отримали 347 сімей, допомогу в оформленні та відновленні документів – 180 сімей, гуманітарну допомогу – 212.

До обласного центру зайнятості в пошуках роботи звернулися 2016 осіб. Усі вони отримали довідки про взяття на облік та офіційно визнані ВПО. Із них 1208 осіб отримали право на допомогу з безробіття, 723 особи працевлаштовані.

Згідно з відповідною Постановою КМУ щодо підтримки переселенців для покриття витрат на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг, необхідну допомогу призначено 8 610 сім’ям. Представництвом Міжнародної організації з питань міграції в Україні 597 особам надано допомогу в розмірі 1000 грн, 596 особам – по 1 650 грн. Протягом 2015-2017 рр. органами виконавчої влади внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території області, з місцевих бюджетів було видано 568 945 тис. грн одноразової матеріальної допомоги.

За словами керівниці обласного контактного центру, радниці Міністрства соціальної політики з питань ВПО в Черкаській області Лариси Ходаковської, на цей час у регіоні функціонує одне місце компактного розміщення у місті Канів, де тимчасово проживають 16 осіб із числа ВПО. У резерві тимчасового житла для переміщених осіб наразі налічується 10 об’єктів, розрахованих на 37 осіб, зокрема на Драбівщині, Лисянщині, Христинівщині, у Смілі та кількох ін.

– Черкаський обласний контактний центр для розміщення ВПО, які прибувають на тимчасове місце проживання, використовує в якості  транзитного пункту оздоровчий табір «Придніпровський», де загалом можна розмістити 20-25 осіб терміном на тиждень і більше в період із квітня по жовтень, – зазначає Лариса Володимирівна.

Окрім цього, налагоджена співпраця з благодійними фондами та громадськими організаціями: «Центр гостинності для переселенців», «Самооборона Майдану Черкаської області», «Громадський блокпост», «Демократична дія»,«Сила права», «Вінницька правозахисна група» та інші.

Внутрішньо переміщеними особами створено ряд громадських організацій, серед яких: «Другий дім – Черкащина», «Спільнота біженців з Донецька та Сходу України», ГО «Допомога» при відділенні Міжнародного благодійного фонду «Христос для всіх міст», які беруть активну участь у вирішенні проблем переселенців. Завдяки міжнародним донорам (Міжнародна організація з міграції) надаються гранти на відкриття власного бізнесу.

Джерело: ЧЕРКАСИ СЬОГОДНІ.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*