Депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік – КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ СЬОГОДНІ

Депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік

відбулося засідання дванадцятої сесії районної ради, яку провів її голова Олексій Собко. У роботі пленарного засідання взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних підприємств районної ради та засобів масової інформації, пише КОЗАЦЬКИЙ САЙТ з посиланням на Черкаську районну раду.

Перед початком засідання сесії голова районної ради та заступник голови райдержадміністрації вручили почесні грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації двом працівникам Черкаського міськрайонного відділення управління ДСНС України в Черкаській області Олександру Запрягайлу та Миколі Євдокимову за самовідданість, професіоналізм, а також ризикуючи власним життям при рятуванні дітей з крижаної води та надання допомоги.

Та подякували начальнику Черкаського міськрайонного відділення Андрію Хижняку за виконання працівниками свого службового обов’язку.

Після внесення змін до порядку денного депутати приступили до розгляду питань.

Спочатку заслухали звіт про виконання Черкаською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень, про які доповів заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк.

Потім депутати заслухали звіт голови районної ради Олексія Собка про діяльність за звітний період з листопада 2015 року по листопад 2016 року. Він коротко поінформував про результати з реалізаціі розвитку району, проведення реформи щодо децентралізації влади, об’єднання територіальних громад, соціального захисту та інших питань.

Оскільки звіт був заздалегідь опублікований на сайті районної ради, на новинному сайті «Сільські обрії» та надрукований в районній газеті «Сільські обрії» з деталями звіту усі бажаючі могли ознайомитися, депутати запропонували перейти до голосування.

Також депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку району на 2017 рік, яку представив на сесії начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Особливу увагу депутати приділили розгляду бюджету на 2017 рік та схвалили його.

За словами начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганни Шокот, обсяг доходів прогнозується в сумі 562851,4 тис.грн., в тому числі власні та закріплені доходи загального фонду – 76439,9 тис.грн., спеціального фонду – 6194,5 тис.грн.

Обсяг видаткової частини проекту районного бюджету на 2017 рік визначено в сумі 562851,4 тис.грн., з яких 556636,9 тис.грн. – видатки загального фонду, а 6214,5 тис.грн. – спеціального фондів.

Далі депутати заслухали інформацію про виконання районної програми «Призовна дільниця» на 2012-2016 роки» та про внесення змін до районних програм «Турбота» на 2014-2020 роки, «Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки», «Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2016 роки.

Також на сесії було затверджено ряд нових програм: про організацію харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017 рік та програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки.

Окрім того, обранці району затвердили районну програму «Призовна дільниця» на 2017-2021 роки, а також внесли зміни до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки та продовжили термін дії «Програми підтримки та розвитку редакції радіомовлення Черкаського району Черкаської області на 2012-2016 роки.

Далі сесія районної ради прийняла рішення щодо списку присяжних міськрайонного суду; про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПАТ «АЗОТ» та ПАТ «ЧЕРКАСИ-АВТО» та блок комунальних питань про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Усі розглянуті на сесії питання знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*